Ere- lid van verdienste


NaamMailadresAdresPostcodeWoonplaatsCat.
Besselink JosHeerlen E en L.v.V.
Besselink Pietpietbesselink@gmail.com Geleen  L.v.V.
Diederen Pépdiederen@hklimburg.nl   G
Giesbertz Wilwil.giesbertz@outlook.com Voerendaal  G
Helsland van Emielvanhelsland@gmail.com Maastricht  L.v.V.
Hilhorst P.pgghilhorst@hetnet.nlSevenum  E
Lambrechts JeanMaastricht  E
Osch van Wimwimvanosch@ziggo.nl Venray  E
Smits J.Maastricht  G
Tobben PietMaasbracht  E
Ramaekers Henniefermpro@ziggo.nl   L.v.V.
Selen Willwill.selen@home.nl Roermond  G
Uphoff Gertuphoff@xs4all.nl Venlo  L.v.V.
Wijnen Nicnicwijnen41@gmail.com Maasbree  L.v.V.
Wolters H.hwolters@planet.nlMelick  G
Vertel een ander over dit bericht.

Ken je iemand die dit bericht ook interessant vindt? Deel dit gemakkelijk
via de socials van jouw keuze.

Deel dit bericht: